עשרות אלפי הורים כבר יודעים שבעזרת 'חבורת תריג', הילדים שלהם לא רק נהנים מחוויה מרתקת, אלא אף מעשירים את עולמם במידע ערכי וחינוכי.

הצטרפו לעשרות אלפי המשפחות שכבר מנויות למסלול החודשי ונהנות מהתכנים האיכותיים והחינוכיים של 'חבורת תריג'!

עלות מנוי 29.9 ש"ח לחודש

תוכן איכותי ומבוקר, מלא בערכים המקנים עוצמות לילדים

שעות רבות של תעסוקה מרתקת, מגוונת ומעשירה לילדים

פיתוח יכולות החשיבה, הדמיון והיצירתיות של ילדכם

שקט, ורגעי מנוחה יקרים

המשלוח הוא חינם לבעלי מנוי

בכל חודש בתחילת השבוע של ראש חודש

ההטבה מותנית בהתחייבות מראש לשנה. במידה ולא התחייבתם, אכן תוכלו לקבל את ההפרש היחסי בחזרה, אם תהיו מעוניינים בכך (מבטיחים שלא:).

ראשית, בהחלט כן. ישנו תקציר בתחילת כל פרק וניתן להשתלב ולהבין היטב את המתרחש בעלילה. שנית, תמיד מומלץ לרכוש עבור הילדים את שאר התקליטורים הקודמים כדי שיהנו מחוויה מושלמת.

כל התוכן מבוקר ומפוקח ועדת רבנים שע”י ‘משמרת למשמרתי’ בראשות הרב מרדכי בלוי שליט”א

משפחת ר' בני ברק

אנחנו מנויים לחבורת תריג. רציתי להודות על העשיה הברוכה שלכם יש לנו ארבעה ילדים בנים ובנות בגילאי 8-14 והם כל כך נהנים מהדיסקים ומהעלילה. ראיתי לנכון לעצור ולרשום לכם משוב מבורך על העשיה הברוכה , הרעיון המדהים שמשלב הרפתקאות ומצד שני הרבה מידות טובות ועוד יותר קטעי בריאות חשובים כל כך. הבן שלי הפסיק עם ממתקים וסוכר המלמד מציין שיש שיפור עצום בלימוד ובחברה. הבן בן 10 וחצי, ילד של הרפתקאות, סקרן מאוד והדיסק מצליח לגרות לו את כל החושים ויחד עם זה הוא מפנים את כל המסרים. בעזרת הסיפורים הוא מבין את השילוב שבין ילד טוב ויחד עם זאת ילד פעיל ומצליח ליישם זאת ביום יום. בשכונה וגם בחיידר הוא מזהה מי יכול להתאים לחבורת תריג ומי לא. ישר כח גדול לחיים ולדר על הרעיון המושלם ולכל הצוות.

משפחת ג

שלום וברכה, אני רוצה להודות קודם כל מכל הלב על הרעיון הנפלא - חבורת תריג, שמעסיק את הילדים שלנו כבר יותר משנתיים, על סיפורים מרתקים וחינוכיים, כל דיסק הילדים שומעים עשרות פעמים, ולפחות יום אחד בחודש הם קמים בזמן בבוקר ואפילו לפני הזמן כי הם יודעים שממתין בתא דואר למטה חוברת עם דיסק...

שרה נ'

לכבוד עיתון הורים של תריג
ראשית רציתי להודות על "חבורת תריג" הילדים שלי מאוד אוהבים את "חבורת תריג". הצטרפנו מדיסק 24 וכבר השלמנו כמעט הכל מההתחלה. אצלנו לשמוע תריג זה הפרס על שטיפת הבית. כל הילדים שוטפים ביחד כולל לסדר כשעתיים עבודה כדי לזכות לשמוע את התקליטור. שבוע דיסק ,שבוע חוברת, וגם תקליטורים מהעבר- כך שאנו מכוסים...

יפה ל' מהמרכז

לכבוד מערכת מגזין הורים המשובח. כבר חודשים רבים שאני מושבעת קסומה של המגזין הנדיר שלכם. וכבר חודשים רבים שאני קוראת מושבעת של הרב מרדכי וקשטוק. אני תמיד מוקסמת מעצם העניין שיש מפקח חינוכי עם חשיבה כ"כ רחבה. שמחתי לקרוא את הכתבה המורחבת שעשיתם איתו, התמוגגתי מכל מילה ורציתי להודות לכם עליה. יישר כח.

א.כ מהצפון

אנו מודים מאוד על חוברת הורים, וכמובן על תריג שילדים והורים יושבים ביחד (כבר מעלה) ומקשיבים. ולוקחים מוסר. בדיסק האחרון היה מסופר על "אין עוד מלבדו" - בביתנו לאחרונה מילים אלו עוררו מהפיכה שעל כל קושי או משהו שלא מסתדר אנו מיד אומרים "אין עוד מלבדו", בכל כוחנו - וזה פועל ! והנה, סיפור זה המחיש לילדים יותר, ואפילו עם מקורות...

ח. א.

לכבוד מערכת מגזין תריג שלום רב, ברצוני לציין שילדיי קוראים באדיקות מידי חודש את המגזין "חבורת תריג" ונהנים בצורה בלתי רגילה. בחודשים האחרונים מצורף למזגין מגזין נוסף בשם "הורים" מגזין איכותי אשר בתוכו מופיעים תכנים ברמה הגבוהה ביותר אני נהנית לקוראו ונפעמת מחדש מרמת האיכות, האותנטיות, המדורים והסיפורים המופלאים. ברצוני להודות לכם ולעורכת המופלאה מלי אברהם יישר כוח!! בהצלחה רבה בהמשך!

אביגיל ג, ירושלים

למערכת הורים שלום וברכה! אני רוצה לברך על היוזמה הקרויה עיתון הורים. אנחנו מתמוגגים ממנו כל חודש מחדש. יישר כח לברמן הלפרט על העבודה המדהימה האחת בדורה שאתם עושים! גם הסיפורים לילדים שמרתקים אותם כל חודש מחדש, ומלאים באהבת תורה ויראת שמים, ובצורה מרתקת, וגם למגזין המופלא! אין לי מילים להודות!
*למצטרפים חדשים. מנוי חדש הינו מי שלא היה מנוי בשנה האחרונה. *מנוי בהתחייבות- בסיום שנת ההתחייבות המנוי נשאר פעיל ומחויב בכל חודש בסך 29.90 ש”ח